Provoz čištění ukončen, pro více informací a informaci o obnovení provozu prosím sledujte naše webové stránky, nebo Facebook.

Kompletní čištění interiéru mokrou cestou

Časová náročnost: 5-8 hodin včetně schnutí - vozidla zákazníkům vracíme suchá!

Nabízíme možnost vyschnutí u nás přes noc, tato služba je zdarma.

Postup:

Odstranění hrubých nečistot suchým vysáváním, hloubkové čištění mokrou cestou - tzv. tepování – sedadel (v případě kožených sedaček - důkladné ruční čištění a následné napuštění speciálními přípravky na kůži, které jí navrací elasticitu, chrání, ale nezanechávají mastnou), hlavových opěrek a opěrek pro ruce, čalounění dveří, koberců a koberečků včetně kufru, tepování stropu (doplňková služba), mytí oken z obou stran a případné odstranění dálničních známek a nálepek (zdarma!), čištění a ošetření plastových a gumových částí, vytření mezidveřích prostor, provonění interiéru - na přání.

Po dohodě výměna pylového filtru zdarma! Platíte pouze filtr.

Technika a kosmetika:

Tepování provádíme profesionálním strojem od německé společnosti Kärcher, největšího světového výrobce vysokotlaké, čistící a úklidové techniky. Čistící přípravky používáme také od firmy Kärcher, autokosmetiku a ošetřující přípravky od švýcarské firmy RIWAX, italské firmy MA-FRA, americké firmy CYCLO a dalších profesionálů s celosvětovou působností a dlouholetou tradicí, zaručující vysoké kvalitativní standardy používaných přípravků.

Komplet interiér suchou cestou

Časová náročnost: 1-2 hodiny

Postup:

Luxování koberců a koberečků včetně kufru, mytí oken z obou stran a případné odstranění dálničních známek a nálepek, čištění a ošetření plastových a gumových částí, vytření mezidveřích prostor, provonění interiéru - na přání.

Luxování provádíme profesionálním vysavačem s vysokým sacím výkonem od německé společnosti Kärcher, největšího světového výrobce vysokotlaké, čistící a úklidové techniky. Čistící přípravky používáme také od firmy Kärcher, autokosmetiku a ošetřující přípravky od švýcarské firmy RIWAX, italské firmy MA-FRA, americké firmy CYCLO a dalších profesionálů s celosvětovou působností a dlouholetou tradicí, zaručující vysoké kvalitativní standardy používaných přípravků.


COPYRIGHT © 2009 Jan Hrubý